O nas

Gościu! Siądź u nas, a odpocznij sobie…

…w jednym z najpiękniejszych miejsc widokowych, mając Krynicę jak na dłoni, w zacisznym miejscu, w sąsiedztwie lasów i szlaków turystycznych, Willa Alpina zapewni Państwu ciszę, spokój, miłą atmosferę i tanie pokoje w perle polskich uzdrowisk – Krynicy-Zdroju.
Jednocześnie blisko centrum (10 minut piechotą) oraz bezpośrednio przy (sztucznie naśnieżanych, oświetlonych) wyciągach narciarskich (70 m).

Willa Alpina to obiekt rodzinny, budynek dwupiętrowy, posiadający pokoje 2-osobowe, 4-osobowe, studio i apartamenty (wszystkie z własnymi łazienkami), radiem, TV, Wi-Fi, balkonem.

Dostęp do internetu Wi–Fi w każdym pokoju i na całym obiekcie!

Do dyspozycji naszych Gości są 2 kuchnie, jadalnia, lodówki, telewizor w każdym pokoju, ręczniki jako standardowe wyposażenie łazienek, gry towarzyskie, szachy, brydż, biblioteczka dla dorosłych i dla dzieci, narciarnia, suszarnia butów narciarskich, parking.

Zimą prosimy o zabranie łańcuchów na opony.

Rozmawiamy w języku angielskim, niemieckim, rosyjskim, francuskim.

Urokliwa okolica, idealnie czyste powietrze zachęcają do bezpośredniego kontaktu z naturą. Wypoczynek z dala od miejskiego zgiełku i hałasu potrafi zregenerować ciało i duszę człowieka. Dla wszystkich lubiących aktywny wypoczynek ogromnym atutem jest nasza świetna lokalizacja w górach – 70 m od wyciągów narciarskich.
Bez względu czy planują Państwo wyjazd rodzinny, czy też romantyczny wypoczynek we dwoje, poniższe informacje mogą być pomocne w urozmaiceniu pobytu w Willi Alpina.

Serdecznie zapraszamy do Pokoi i Apartamentów 70 m od stoków narciarskich! Zadowolenie gwarantowane!Napisz do nas

Willa Alpina
Adres: ul. Zamkowa 24, 33-380 Krynica-Zdrój
Telefon: 603 078860, 663 262 500
GPS: 49,4224 N 20,9504 E